Перова Ганна Олексіївна

Доцент кафедри хореографії.Заслужена артистка України

Дитинство та студентські роки

Почала танцювати в три роки, адже батьки були пов’язані з хореографічним мистецтвом.

Батько був артистом балету в Драматичному театрі у місті Донецьк.  Мати мала свій дитячий колектив в Палаці творчості, де Ганна Перова розпочала свій танцювальний шлях.

З дев’яти  років почала займатися в балетній школі.

У 1995р перша премія у конкурсі «Юність балету» м.Київ.

В 14 років на літніх канікулах працювала в театрі Драми і Комедії м.Донецьк як артистка балету, виконуючи ролі дітей і підлітків.

Після цього 16-ти річна Ганна намагалася вступити до хореографічного училища в місті Київ, де після відбору сказали, що не можуть прийняти її через недостатню кількість фізичних даних для того, щоб вчитися на першому курсі. Також хотіла навчатися в хореографічному училищі в місті Вороніж, але батьки не відпустили дівчину, тому навчалася в Університеті культури.

В цей період Ганна Перова знайомиться з Аніко Рехвіашвілі

(українська балетмейстерка, професорка, народна артистка України, лауреатка II Міжнародного конкурсу артистів балету імені Сержа Лифаря за номінацією «Хореографія», засновниця театру сучасної хореографії «Аніко-балет», художній керівник балетної трупи Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка (2013—2019).)

Як розповідає сама Ганна Олексіївна, що Аніко Юріївна дуже наполегливо декілька раз кликала дівчинку до свого балету театра сучасної хореографії «Сузір`я Аніко», та через сором’язливість Ганна Перова прийшла туди тільки через два місяці. Програма була вже повністю зроблена де Ганна Олексіївна вивчила все і навіть сольні партії, не дивлячись на усю складність та емоційну складову номерів, адже бажання та цікавість перемагали в даній ситуації.

Перший концерт відпрацювала в ролі людини, яка допомагає. І через пів року на презентації сольного концерту, де Ганна виконує роль «прелестницы»

Працювати з Аніко було дуже цікаво.  Як каже сама Ганна, що настільки ерудованих та розуміючих людей вона не зустрічала. Аніко Юріївна давала волю артистам виражати через рухи свої відчуття,  а вже потім складала загальну картину.