Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Про нас

davidova2

    Інститут мистецтв розташований на житловому масиві Русанівка. Сьогодні в його стінах студенти навчаються на чотирьох спеціальностях бакалаврського та магістерського рівнів: «Музичне мистецтво» (освітні програми «Інструментальне виконавство», «Сольний спів»), «Образотворче, декоративне мистецтво та реставрація», «Дизайн» та «Хореографія». Майбутні митці мають змогу опановувати фахову майстерність у справжніх майстрів своєї справи, серед яких народні та заслужені художники України, заслужені діячі мистецтв України, заслужені та народні артисти України, доктори філософії та доктори наук, відомі в Україні та за її межами.

    В інституті працює докторантура (PhD) зі спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Образотворче, декоративне мистецтво та реставрація».

   Студенти навчаються у творчих майстернях талановитих живописців, фахівців з декоративно-прикладного мистецтва, дизайнерів, графіків, класах і студіях досвідчених співаків та музикантів, хореографів, набувають професійні компетенції у спеціалізованих комп’ютерних класах, працюючи із найсучаснішими фаховими дизайнерськими та музичними програмами.

    Студенти також беруть активну участь у творчих зустрічах, концертах, презентаціях, виставках, фестивалях, конкурсах в Україні та за її межами, а також у міжнародних освітніх проектах, перемагають на всеукраїнських олімпіадах з мистецтва та мистецької освіти.

   В інституті діють 6 кафедр, десятки творчих колективів (хорових, музично-виконавських, дизайнерських тощо).

    Очолює інститут Медвідь Тетяна Анатоліївна– доцент, кандидат мистецтвознавства.