Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Наші випускники

Шпирка_Олександр.jpg

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»
Випуск 2017 року

 

Викладач циклової комісії Музики і хореографії Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.

Шпирка_Аліна.jpg

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Випуск 2017 року

 

Аспірантка Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «011 Освітні, педагогічні науки». Викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Шеменьова_Юлія.jpg

Спеціальність 023 Спеціальність 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Випуск 2017 року

 

Аспірантка Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «023. Образотворче мистецтво; декоративне мистецтво; реставрація». Викладач циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.

Олена_Цимбал.jpg

Спеціальність 022 «Дизайн», ОП «Прогнозування моди» (fashion forecaster) 

Випуск 2020 року


Тема магістерського проєкту: «Довгострокове прогнозування в дизайні костюма для позавікового та позагендерного сегментів у контексті проблематики  Self-identity».

Руслана_Верлос.jpg

Спеціальність 022 «Дизайн», ОП «Прогнозування моди» (fashion forecaster) 

Випуск 2020 року


Тема магістерського проєкту: «Розроблення довгострокового фешнпрогнозу на основі дослідження знаків та знакових систем у міжкультурних і міжцивілізаційних комунікаціях». 

Сторінка 1 із 4