Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

oioijpg
Контактна інформація

m.vasylevych@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Василевич Марта Олексіївна

Викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  • Спеціальний інструмент (скрипка)
  • Читання оркестрових партитур
  • Ансамблевий клас

 

Е-портфоліо

Біографія

Освіта:

у 1977 р. закінчила Київську державну консерваторію ім.П.І.Чайковського за спеціальністю «Скрипка» та здобула кваліфікацію «Соліст оркестру, артист камерного ансамблю, викладач».

 

Досвід роботи:

з 1977р. – викладач по класу скрипки Київської дитячої музичної школи №8, а також з 1997 р. викладає скрипку в Київському міському педагогічному училищі ім.К.Ушинського, з 2008р. – викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

2000–2002 рр. – викладала скрипку та грала в оркестрах на острові Крит (Греція);

2002–2013 рр. – у складі Київського симфонічного оркестру й хору виступала в концертних програмах у Києві та в Сполучених Штатах Америки.  

 

Відзнаки й нагороди:

грамоти і подяки Київського міського голови, Головного управління культури м.Києва, Відділу культури Шевченківського р-ну м.Києва.

 

Наукові інтереси:

методика викладання гри на скрипці, розширення скрипкового педагогічного репертуару для учнів і студентів, ансамблю скрипалів, творами українських композиторів.

 

Наукова діяльність:

підготувала дидактичний матеріал для студентів-скрипалів.

 

Концертно-виконавська діяльність:

підготувала і провела в Інституті мистецтв творчу зустріч із Заслуженим діячем мистецтв, українською композиторкою Богданою Фільц, присвячену її 80-тиріччю. Є постійним учасником Камерного оркестру Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка від дня його заснування. Часто грає соло, виступаючи в культурно-освітніх заходах.

Powered by SobiPro