Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:
- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ
- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ
Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!
Освіта:
З 1993 по 1998 рік навчалась у Київському державному вищому музичному училищі ім. Р. М. Глієра (клас баяна). Навчальний заклад закінчила з відзнакою, здобула кваліфікацію бакалавра музичного мистецтва.
У період 1998-2003 р.р. навчалась у Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського (клас баяна), яку закінчила з відзнакою та здобула кваліфікацію магістра музичного мистецтва «Народні інструменти» /баян/.
Досвід роботи:
У 2003 році була прийнята на роботу до Київського педагогічного коледжу ім. К. Д. Ушинського на посаду викладача народних інструментів. У 2005 році на базі навчального оркестру в межах дисципліни додаткової кваліфікації «Ансамблевий клас» створила ансамбль народних інструментів «Малахіт». Колектив здійснював успішну навчальну та концертну діяльність і згодом, за високий виконавський рівень, отримав звання «Зразковий художній колектив» (2012 р.).
З 02 січня 2008 року прийнята на посаду викладача кафедри теорії та методики музичної освіти Інституту дошкільної, початкової і мистецької освіти Київського міського педагогічного університету ім. Б. Д.Грінченка на умовах контракту порядком переведення з КПК ім. К. Д. Ушинського.
З 2010 року переведена на посаду викладача кафедри виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка на умовах контракту. З 2012 року переведена на посаду старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності, на якій працює і донині.
Наукова діяльність:
У 2021 році захистила дисертацію на тему «Формування професійно-особистісних якостей майбутнього вчителя музичного мистецтва у навчальному народно-інструментальному ансамблі» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Авторка наукових статей у фахових вітчизняних та зарубіжних виданнях.
Відзнаки й нагороди:
Проблеми підготовки фахівців у галузі баянно-акордеонного мистецтва; комунікації та творчої взаємодії учасників інструментального ансамблю; формування професійно-особистісних якостей та вдосконалення виконавської майстерності студентів-інструменталістів у навчальних інструментальних колективах.
Концертно-виконавська діяльність:
Як солістка та керівник/учасник інструментального квартету бере участь у мистецьких заходах Київському університеті імені Бориса Грінченка, інших творчих проєктах.
Творчий доробок:
Авторка аранжувань і перекладів для ансамблю народних інструментів.