Участь у Всеукраїнському культурно-мистецькому проєкті "Нескорена Україна"

23 червня - 17 липня 2022 року у виставкових залах Центрального будинку художника Національної спілки художників України (Україна, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5) експонується Всеукраїнський культурно-мистецький проєкт «Нескорена Україна». Захід відбувається за сприяння Міністерства оборони України.
У експозиції представлено твори викладача кафедри дизайну Миронової Ганни Анатоліївни - серію робіт "Обрій".
Усі поціновувачі сучасного українського мистецтва мають можливість насолодитись чудовою експозицією в Будинку художника !